به نام آفریننده عشق

 

اینجا مکانی است برای عاشقان خدا! جایی است برای شناخت خدا! وبسایتی است برای بهتر دانستن, بهتر اندیشه کردن, بهتر زیستن, بهتر عاشق شدن و در نهایت عاشق خود او شدن!

آری دیر یا زود باید عاشق او شویم زیرا مقصد و پایان ما اوست, خوب دقت کن مقصد و پایان ما در نهایت خود اوست!

ما به فلک بوده ایم یار ملک بوده ایم   باز همان جا رویم جمله که آن شهر ماست

 

از نظر فنی می توان وبسایت عاشقان خدا را به هفت قسمت تقسیم کرد:

1. ظهور: در این بخش اطلاعات مهمی در مورد مباحث مهدویت از جمله نشانه های ظهور, فلسفه ظهور, حوادث آخرالزمان, شناخت اهل بیت (ع) به خصوص حضرت مهدی (عج) و سخنرانی های گسترده ای از سخنرانان به نام ایران و جهان درباره این موضوع آورده شده است.

2. عرفان: نمی دانم با شنیدن کلمه عرفان ذهنتان کجا می رود اما بهتر است بگویم تقریبا همه ما به طور ناخودآگاه در این مسیر که آن را سیر و سلوک نیز می گویند قرار داریم! در این برگه ما به توضیحاتی در مورد مراحل عرفان, زندگینامه عرفا و بزرگان و کرامات آنها, دستورالعمل های عرفانی و کلیپ هایی در مورد عرفان پرداخته ایم.

3. دین شناسی: در این برگه شما می توانید با تمام ادیان الهی و غیر الهی از جمله اسلام, مسیحی, یهودی, زرتشتی, فراماسونری, بودایی, بهایی, هندو و … به طور مفصل آشنا شوید. هم چنین در این برگه تفاوت ها و شباهت های این ادیان و میزان حقانیت آنها برای شما آشکار خواهد شد.

4. ماورا: این قسمت را می توان بخش مشاهدات نیز نامید. مشاهدات عینی موجودات ماورایی همچون اجنه و ارواح, فرشتگان, بیگانگان فضایی و ارتباط با آنها و هم چنین تجربه های عوالم فرابعدی (بالای سه بعد) مانند مرگ و برزخ در این دسته قرار می گیرند.

5. گنجینه معنوی: در این بخش اذکار و ادعیه های راه گشای دنیوی و اخروی و خواص سور قرآنی قرار داده شده است.

6. مدیتیشن: هر راهکاری که به آرام سازی روح و روان شما و درمان چاکراهای شما کمک کند در این دسته قرار می گیرد. هم چنین در مورد هیپنوتیزم و مسائل متافیزیک به صورت کاملا علمی بحث شده است.

7. احادیث تصویری: گنجینه دیگری در اینجا قرار دارد که آن کلام گهربار اهل بیت(ع) می باشد. احادیث مختلف در مورد موضوعات متفاوت که می توانید از آنها استفاده نموده و آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

در صورت نیاز می توانید از بخش های زیر ما در ارتباط باشید:

 

تماس با ما

ایمیل مدیریت: asheghanekhoda.ir@gmail.com

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام