کلیپی مرموز از سلبریتی های رپتایل

 

به نام آفریننده عشق

 

شاید در مورد دورگه های انسان – رپتایل مطالبی شنیده باشید. رپتایل ها خزندگانی انسان نما و پیشرفته هستند که ظاهرا در دولت برخی از کشور ها نفوذ کرده اند مانند آمریکا. آنها طبق اطلاعات موجود سالهاست که در این کره خاکی رفت و آمد دارند و احتمالا به دلایل خطر انقراض و استعمار در زمین به اینجا آمده اند. اطلاعات بیشتر را از اینجا می توانید مطالعه نمایید.

 

شاید عجیب به نظر برسد اما خیلی از مردم آمریکا نیز به وجود خزنده های انسان نما پی برده اند. بعضی در مورد اهداف آنها اضافه می کنند که هدف آنها کنترل جمعیت و جلوگیری از پیشرفت انسان هاست. در هر صورت باید دانست که اسناد و منابع متعددی در مورد این موجودات وجود دارد و باید دانست که آنها چه موجود بیگانه باشند و چه شیطان, ذات و اهداف پلیدی دارند.

 

در این کلیپ چند بازیگر و سلبریتی معروف را مشاهده می نمایید که با دقت در چشمان آنها می توانید به شباهت قرنیه چشم آنها با خزندگان و رپتایل ها پی ببرید. شاید دلیل معروف شدن و موفق شدن آنها نیز همین باشد! شاید این سلبریتی ها قرار است با کار های عجیب و بعضا زننده ای که انجام می دهند انرژی منفی را در جامعه افزایش دهند زیرا رپتایل ها طبق داده ها از انرژی منفی نیز تغذیه می کنند.

 

2 پاسخ
  • Admin
   مدیر سایت گفته:

   سلام در آیه ۲۹ سوره شوری آمده است: و از آيات او آفرينش آسمانها و زمين است و جانورانى كه در آنها پراكنده است، و او هرگاه بخواهد بر گردآوردن آنها تواناست‏.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *