نژاد فرازمینی خاکستری کوتاه

 

به نام آفریننده عشق

 

خاکستری ها یا Greys یکی از معروف ترین و مشاهده شده ترین موجودات بیگانه هستند که اکثر کسانی که ادعای ربوده شدن توسط موجودات بیگانه را دارند منظورشان همین گونه خاکستری هاست.

توضیحات مختصر و مفیدی از این موجودات و سایر موجودات احتمالی موجود در کیهان در این برگه قرار داده شده است. اما توضیحات مذکور در این مقاله ترجمه ای از مقالات مرتبط خارجی می باشد و صحت این اطلاعات به منابع مذکور بر میگردد.

 

ویژگی های نژاد خاکستری

1) خاکستری های بزرگ برای انجام کارهای ربایشی و معاینه از خاکستری های کلون شده کوچکتر با سر بزرگ استفاده می کنند. این خاکستری ها هستند که ربوده شدگان بیشتر اوقات می بینند. آنها به عنوان گونه Belletrax از Betelgueses از صورت فلکی شکارچی می آیند.

2) گونه های خاکستری به طور کلی بیشتر در نظم یک جامعه فضایی مبتنی بر الکترونیک با یک مجموعه حافظه اجتماعی مشترک هستند که به آنها اجازه می دهد تا به طور جمعی به عنوان مناطقی از ذهن گروهی عمل کنند. گروه‌های خاکستری از یک منبع مرکزی کنترل می‌شوند، معمولا توسط یکی از خاکستری‌های بزرگ، انسان‌نمای بلوند یا دیگر گونه‌های غالب.

3) قد تقریبی خاکستری سر بزرگ 3.5 تا 4.5 فوت (1 تا 1.2 متر) و وزن متوسط ​​آن حدود 40 پوند (18 کیلوگرم) است. نسبت سر به بدن مشابه جنین پنج ماهه انسان است. به نظر می رسد که این نشان دهنده طبیعت بسیار باستانی به عنوان یک گونه و همچنین این واقعیت است که الگوهای DNA آنها در یک نوار خاص قرار دارد که در مقیاس ابتدایی تر است.

4) به نظر می رسد تنوع رنگ پوست گونه ها گسترده است، با رنگ های پوست از خاکستری مایل به آبی تا بژ، خرمایی، قهوه ای یا سفید. عواملی وجود دارند که بر رنگ پوست تأثیر می گذارند که یکی از آنها وضعیت سلامت عمومی بدن است. رنگ پوست پس از مصرف مواد مغذی تغییر می کند.

 

5) هیچ اندام تولیدمثلی یا قابلیت تولید مثل در گونه های شبیه سازی شده وجود ندارد. ظرفیت مغز بین 2500 تا 3500 سی سی در مقایسه با 1300 سی سی انسان تخمین زده می شود. با توجه به فرآیند شبیه سازی، ماده عصبی به طور مصنوعی ماده مغزی رشد یافته است. خاکستری ها دارای فناوری هستند که آنها را قادر می سازد تا الگوهای حافظه و هوشیاری را به هر شکل یا الگویی که می خواهند در کلون ها وارد کنند.

6) آنها دارای دو مغز مجزا با لوب های بسیار بیشتر از مغز انسان هستند و دارای یک شبکه کریستالی برای ارتباطات تله پاتیک و کنترل گروهی هستند. گونه های شبیه سازی شده اساسا در ذهن کندو عمل می کنند. حرکت آنها عمدی، آهسته و دقیق است.

7) خاکستری ها مواد غذایی را از طریق فرآیند جذب از طریق پوست خود مصرف می کنند. به گفته ربوده شدگانی که شاهد آن بوده اند، این فرآیند شامل پخش یک مخلوط دوغاب بیولوژیکی است که با پراکسید هیدروژن (که دوغاب را اکسیژن می دهد و باکتری ها را از بین می برد) روی پوست آنها پخش می شود. سپس محصولات دور کمر از طریق پوست دفع می شوند. بسیاری از ربوده‌شدگان متوجه شده‌اند که خاکستری‌ها مجموعه‌ای از بوهای متمایز دارند، بسیاری از آنها شبیه بوی دارچین منتول هستند.

8) کلون های خاکستری یک اندام اصلی دارند که عملکرد ترکیبی قلب و ریه را دارد. بقیه بدن آنها شامل یک بافت اسفنجی همگن است که با سیستم گردش خون، غدد و دیگر ساختارهای بی شکل تزریق می شود. هر یک از کلون‌های خاکستری فردیت دارند، اما نسبت به انسان، که تمایل به آگاهی گسترده و آگاهی مشترک از طریق شرطی‌سازی فرهنگی، برنامه‌ریزی، و تفاوت‌های اساسی جمجمه در ساختار به حداقل می‌رسد، بسیار کمتر مشخص است.

9) کلون ها تابع خاکستری های بلندتر هستند. خاکستری‌های کوچکتر دارای یک مجموعه حافظه اجتماعی کنترل‌شده و الکترونیکی هستند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا در حالت ذهنی گروهی به طور مؤثر عمل کنند. آن‌ها مانند خاکستری‌های بزرگتر، فردیت مشخصی ندارند. هنگامی که یکی از خاکستری ها می میرد، ایمپلنت آن به عنوان یک دستگاه تمرکز برای بازیابی بدن عمل می کند. وقتی خاکستری ها می میرند، بدن آنها “پرتو” دور می شود.

 

نژادهای انسان/خاکستری

1) خاکستری ها در تلاش برای پر کردن زمین با موجودات ترکیبی هستند که در خدمت دستور کار آنها برای تسلط جهانی هستند. این فعالیت برای مدت طولانی ادامه داشته و نسل های زیادی از Crossbreed ها را تولید کرده است. این نژادهای دورگه به ​​طور بالقوه از نظر عملکرد بهتر از انسان یا خاکستری هستند.

2) بسیاری از افراد آزمایشگاه‌های پرورش، هم در زیر زمین و هم در فضاپیماها را دیده‌اند. در آن آزمایشگاه ها، جنین های خاکستری دیده می شوند. این جنین‌ها سرهایی دارند که در مقایسه با انسان‌ها «نامتناسب» با بدنشان است.

3) کلون های گِرِی در حال ربودن ماده های انسان، چه به صورت موقت و چه دائم، و استفاده از آنها برای زاد و ولد به منظور تولید یک گونه هیبریدی جدید هستند که به بشریت خدمت نمی کند.

4) خاکستری ها مفهوم پیوند را درک می کنند، اما فقط از نظر فکری از نظر پیوند (میان یک مادر انسان/ منبع تخمک و یک کودک دورگه بیگانه) که به بقای این نژاد کمک می کند. آنها نیاز به آن را در کودک فقط از نظر بقا تشخیص می دهند.

5) هزاران سال پیش، نژادهای زیادی در اینجا برای ایجاد موجودی باهوش و سازگار با هم آمیخته شدند. اما، آمیختگی فعلی برای ایجاد انسان هایی است که به بازدیدکنندگان خدمت کنند. آمیختگی آنها را قادر می سازد تا در اینجا حضور و نفوذ فرماندهی داشته باشند. آمیختگی برای چندین نسل در جریان بوده است و متاسفانه دارد بسیار موفق می شود.

6) هیبریدهایی وجود دارند که در دنیای امروز ما در بین ما زندگی می کنند. تعداد زیادی نیست، اما در آینده بیشتر خواهد شد. اینها انسان های باهوشی هستند که به بشریت خدمت نمی کنند.

 

گونه های آندرومدان

 

گونه های خاکستری بلند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *