فراماسونری چیست؟

به نام آفریننده عشق

 

اگر به مطالعه ادیان و یا مطالب اسرار آمیز علاقه داشته باشید احتمالا نام فراماسونری را شنیده باشید. موضوعی داغ و پرطرفدار و در عین حال مرموز.

فراماسونری در حقیقت گروه هایی در جهان بوده که مرکز خاصی ندارد و افکار اصلی آنها افکار لیبرال می باشد. اهداف فراماسون ها نظم خاص جهانی یا به قول خودشان نظم نوین جهانی و در نهایت سلطه و احاطه کامل بر جهان است.

شاید در مورد گروه های بیلدربرگ, کمیته 300 و ایلومیناتی مطالبی شنیده باشید و در حقیقت فراماسونری احتمالا منبع و منشا این گروه ها محسوب می شود. در آینده درباره گروه های مذکور مطالبی منتشر خواهد شد.

فراماسونری به یک مکان وابسته نیست اما بیشتر در اروپای غربی (به ویژه انگلستان و فرانسه) و اسرائیل دیده می شود. شاید این طور هم بتوان گفت که فراماسونری فرقه گمراهی از یهود می باشد و تا آنجا پیش می رود که اهداف شیطانی را دنبال می کند (مانند تروریست) و با دیدگاهی صرفا مادی گرایانه و با اعتقاد به اینکه قوم یهود قوم برتر دنیاست فعالیت می کند.

لژ ماسونی واحد سازمانی اصلی فراماسونری است. لژ به طور منظم برای اجرای تجارت (امور) رسمی هر سازمان کوچک (پرداخت صورت‌حساب‌ها، سازماندهی رویدادهای اجتماعی و خیریه‌ای، انتخاب اعضای جدید و غیره) نشست برگزار می‌کند. فراماسونری خودش را به عنوان یک سیستم زیبا از اخلاقیات، پنهان در حکایت و تمثیل و مصور در نمادها توصیف می‌کند.

می‌توان فراماسونری را «کهن‌ترین انجمن‌های اخوت سکولار در جهان» دانست که به «معمار اعظم آفرینش» اعتقاد دارند اما فراماسونری نه دین است و نه جایگزین آن بلکه انجمنی برادرانه است که بسیاری از رهبران ادیان از جمله پاپ‌ها و مراجع تقلید با آن مخالفت شدید می کنند.

هر چند فراماسونری معمولاً به عنوان یک سازمان مخفی شناخته می‌شود اما فراماسون‌ها معمولاً این تعریف را به چالش می‌کشند و سازمان خود را بیشتر یک سازمان خصوصی می‌نامند که تنها بعضی جنبه‌های این سازمان مخفی می‌باشد. معمولاً چنین تعبیری بیان می‌شود که در قرن بیست و یکم این سازمان از حالت یک انجمن سری خارج شده‌ است و بیشتر «انجمنی با یک سری رازها است.»

 

اهداف فراماسون ها

هر چند فراماسون ها و نیز گروه های ایلومیناتی اهداف خود را کارهای خیریه عنوان می کنند اما مسئله فراتر از این است. دیگر کسی نمی تواند انکار کند که هدف اصلی آنها سلطه بر جهان و ایجاد نظم جهانی است به طوریکه جهان باید مطابق میل آنها بچرخد. آنها مسئول خیلی از حوادث و جریان ها در جهان بوده و هستند و حتی همین ویروس کرونا را نیز برخی به همان ها نسبت می دهند.

کلیپ زیر خانمی را نشان می دهد که در سال 1984 میلادی توانست خودش را از گروه ایلومیناتی نجات دهد و اطلاعاتی را افشا سازد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *